Ortopedik hafızalı köpük yastık 50x3 0cm/60x35cm yavaş ribaund yumuşak buz serin jel yastık konfor Relax servikal yetişkin yastıklar.

Availability: In stock

US $17.09

Ortopedik hafızalı köpük yastık 50x3 0cm/60x35cm yavaş ribaund yumuşak buz serin jel yastık konfor Relax servikal yetişkin yastıklar

Product Discription


Gerçek alıcı gösterisiYüksek kalite ve pratik, alıcılar ile çok popüler!Bellek köpük yastıkÜrün bilgisi:Adı: bellek köpük yastıkMalzeme: bellek pamukYastık kılıfı: kadife, örmeBoyutu: 50x30x1 0cm/60x35x12cmRenk: beyazBölüm: boyunKullanım: uykuYaş grubu: hepsiPaket İçeriği:1 x bellek köpük yastık + yastık


Ürün özellikleri:

1. Bu yastık orta sertlik, baş ve boyun iyi destek gücü sağlayabilir.2. Yüksek kaliteli hammadde ve gelişmiş işleme teknolojisi, ürün kalitesi ve güvenlik kullanımı.3. Boyun yorgunluğunu, omuz ve sırt ağrısını gidermek için boyun ve omuz kaslarını rahatlatın. Gece boyunca sürekli destek şeklini koruyun.4. Yastıklar, omurganın uygun şekilde hizalanmasını teşvik eder.

Çevirme pozisyonuna uyum:Hava sizin uyku üzerinde yan veya sırt, size sarılmak boyun. Seni daha iyi uyutabilir.

Rahat kumaşlar:Çok yumuşak ve servikal omurga uyuyor. Daha iyi uyumana izin ver.


Gerçek fotoğraflar

Müvekkilimin benimle paylaştığı resim çok rahat, müvekkilimin daha hızlı uykuya dalmasını ve uyku kalitesini artıracaktır.

Soru ve cevapHava kabarcıkları hakkında:Bellek köpük ürünleri, üründe kaçınılmaz olarak küçük hava delikleri olan aşındırıcı aletler için tek kullanımlık kalıplardır. Hava delikleri, kesme süngerlerini hafıza pamuğundan ayırmak için de önemli bir temeldir. Hava kabarcıkları ürünün kullanımını etkilemez.Koku hakkında:Ürün üretildikten hemen sonra bazı hammadde kokusuna sahip olacağından, paket nakliye sırasında kapatılacak ve açıldığında hafif bir kokuya sahip olacaktır. Bu normaldir ve kullanımı ve sağlığını etkilemez.Renk sapmaları hakkında:Mağaza resimleri ayni alınır. Çekim ışığı, çevre, bilgisayar ekranı ve renk kişisel anlayışı gibi çeşitli nedenlerden dolayı, hafif renk farklılığına neden olacaktır.


Soğutma jeli yastık


Ürün bilgisi:Adı: serin jel yastıkYastık şekli: kelebek şekliMalzeme: bellek köpükRenk: beyaz ve maviBoyutu: 50x30x1 0cm/60x35x12cmAğırlık: yaklaşık 1500gPaket içeriği:1 x serin jel yastık + yastık

İyi uyuyor musun?1. Bu yastık, terleme ve rahatsızlığı azaltırken, gece boyunca sizi güzelce taze tutan soğutma jeli ile.2. Yastığın tasarımı servikal destek sağlar ve baş ağrılarını ve sırt ağrılarını en aza indirmek için boynunuzu düzleştirir.Gerçek fotoğraflarSizin için en iyi yastık!Seni daha rahat hissettiriyor.

Ürünlerİyi bir uykuya sahip olmak iyi bir yastıkla çok ilgilidir


Sevgili arkadaşım:

Not lütfen küçük bir manuel ölçüm hatasına izin verin. Teşekkür ederim!Siparişi veya başka bir sebebi iptal ederseniz, tüm geri ödeme Aliexpress aracılığıyla 7 -10 gün içinde hesabınıza geri dönecektir.Ödeme hakkında:Alipay'i burada kabul ediyoruz.PayPal ödeme ve banka çeki ile herhangi bir kredi kartı veya banka kartı.Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci emanet yoluyla kabul edilir.Başka bir şekilde ödemek istiyorsanız, ödemenizden önce lütfen bizimle iletişime geçin.Geribildirim hakkında:Eğer ile memnun ürün sırasında bu iyi durumda. Biz içtenlikle 5 yıldızlı rating olumlu geribildirim bize bırakmak için davet ediyoruz.Öğe veya hizmet ile memnun değilseniz, lütfen önce bizimle iletişime geçin, size en iyi çözümü sunacağız ve size daha fazla mükemmel hizmet vermek için daha çok çalışacağız. Teşekkür ederim!
239206356;

Related Product